Sepetim 0 Oyun Parası Alım Satım

World of Warcraft:Shadowlands yakında çıkıyor

World of Warcraft Shadowlands için Blizzard yeni bir animasyon videosu daha yayınladı. Shadowlands Öteki Dünyalar serisinin Maldraxxus isimli ilk bölümünde Frostwolf Klanı'ndan olan Draka'nın hikayesine yer verilmişti.

Öteki Dünyalar: Ardenweald isimli bu yeni videoda ise Ardenweald ormanlarının içerisinde yaşanan mücadeleye tanık oluyoruz. Yayınlanan bu videoya ve Blizzard'ın konu ile ilgili açıklamasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

 

Shadowlands Öteki Dünyalar: Ardenweald

Blizzard'ın Shadowlands için hazırladığı yeni animasyon serisi Öteki Dünyalar'ın üçüncü bölümü Öteki Dünyalar: Ardenweald şimdi yayında! Bu yeni kısa videomuzda Shadowlands için çok önemli bir kaynak olan animanın azalması nedeniyle bir zamanlar huzur dolu bir diyar olan Ardenweald'ın yavaş yavaş çürümesine ve burayı korumak için verilmesi gereken zor kararlara tanık oluyoruz.

Öteki Dünyalar, genişleme paketinin yeni bölgeleri üstünde hâkimiyet kuran ahitlere göz atma fırsatı sunan dört bölümlük bir dizi. World of Warcraft'ın en yeni genişleme paketi olan Shadowlands 27 Ekim tarihinde çıkıyor.

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.